Meie paindlik laenuteenus võimaldab klientidel kontrolli all hoida oma rahavood ka siis, kui neil jääb oma rahalistest varudest natukene puudu. Väljastame laenu aga ainult siis, kui oleme veendunud, et klient on suuteline laenu tagasi maksma.

Vastutustundlik laenamine on SMS Laenu üks põhilistest märksõnadest. Kinnitame, et käitume teenuste pakkumisel vastutustundlikult ja anname endast parima, et vastata meie klientide ning ühiskonna ootustele. Järgnevad põhimõtted annavad täpsema ülevaate printsiipidest, mida järgime vastutustundlikul laenamisel ja turundamisel.

Väljastame laenusid vastutustundlikult

Kasutame sellel eesmärgil näiteks Krediidiinfo andmebaase ja uurime klientide pangakonto väljavõtteid. Meie kõrgetasemeline riskianalüüsi ja laenuotsuse tegemise tehnoloogia võimaldab meil kiiresti ja efektiivselt langetada regulatsioonidele vastavaid ja vastutustundlikke laenuotsuseid - millest ka klienti operatiivselt teavitame.

Turustame oma teenuseid vastutustundlikult

Oma teenuseid turustades järgime seaduslikke ja eetilisi tavasid ning tegutseme ausalt. Anname endast parima, et enne laenutaotluse esitamist oleks klient põhjalikult informeeritud laenu kulukusest ja teenustasudest. Täiustame pidevalt krediidianalüüsi protseduure ja värskendame klientide maksevõimekuse andmeid. Laenulimiite suurendame vaid rangeid krediidikõlbulikkuse kriteeriume järgides, sealhulgas klientide varasemat maksekäitumist hinnates.

Toetame makseraskustes kliente

Julgustame alati rahalistes raskustes kliente meiega ühendust võtma. Pakume neile tasuta nõustamist laenu ja võla teemadel. Tulles neile vastu, oleme loobunud viivistest ja muudest tasudest ning oleme võimaldanud soodsamaid refinantseerimise tingimusi.

Vastutustundlik laenuvõtmine

Rangelt soovitame klientidel mõista kohustusi, mis kaasnevad laenuteenusega. Anname klientidele selge teavituse, et nad esitaksid laenutaotluse ainult juhul, kui nad on laenu tagastamise tingimustega tutvunud ja veendunud selles, et suudavad oma kohustused laenuandja ees täita.

×