SMS Laenu finantsteenus tugineb tarbimislaenude valdkonna kõige modernsematele praktikatele.

Klientide jaoks tähendab see vägagi mugavat lahendust - positiivse laenuotsuse korral avaneb taotlejale laenu piirmäär ehk limiit, mida on võimalik laenuna välja võtta kas täismahus või siis väiksemas osas. Nii nagu vaja. See sarnaneb tänapäeva krediitkaartidele.

Sulle pakub selline süsteem järgmisi eeliseid:

 

Kui oled juba kord laenutaotluse edukalt läbinud, siis edaspidi on limiidi raames uue laenusumma taotlemine lihtsalt Sinu otsus. Kasutamata summa on Sinu jaoks olemas, kui seda vajad ja ilma pikemate taotlusprotsessideta.

 

Kui tagastad võetud laenu korrapäraselt, tõuseb aja jooksul Sinu kliendistaatus ning suureneb laenulimiit. Mis tähendab, et vajaduse korral on Sul siis juurdepääs suurenenud rahalistele vahenditele.

Kokkuvõttes on Sul võimalik:

 

Jooksvalt laenusummat suurendada

Sinu laenutaotluse kinnitamisel avame Sulle edasiseks laenulimiidi. Limiidi raames, mille suurus sõltub Sinu kliendistaatusest, on Sul võimalik iga kell mugavalt laenusummat suurendada. Juhuks, kui tekib vajadus.

Kuidas see toimib?
 

Laenu ennetähtaegselt ja seeläbi soodsamalt tagastada

Meie teenuse puhul maksad tasu ainult nende päevade eest, kui laenusumma on Sinu valduses. Kui leiad, et saad summa algsest laenutähtajast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem laenu tasu.

Kuidas see toimib?
 

Pikendada laenu tagasimakse tähtaega

Sul on oma aktiivset laenu võimalik pikendada 15 või 30 päeva võrra. Toimingu korral pikeneb järgmise osamakse tähtaeg ja sellega koos nihkuvad edasi ka kõik järgmised osamaksed ja laenu lõpptähtaeg.

Kuidas see toimib?
 

Laenu vormistamine on kiire ja lihtne

 

Registreerunud kliendile on teenus kättesaadav 24h.

 

Meie veebikeskkond on modernne ja kasutajasõbralik arvutist ning erinevatelt mobiilsetelt seadmetelt.

 

Laenutaotluse saad esitada internetis või SMSi teel.

 

Saad laenutaotluse esitada sõnumi teel siis, kui Sul on vormistatud smslaen.ee lehel kasutajakonto ja avatud laenulimiit, kuid Sul puudub aktiivne laen.

Kui Sul on laen olemas ja soovid näiteks summat suurendada, siis saad toimingut teostada ainult veebikeskkonna vahendusel.

Laenu taotlemine SMSi teel
Saada sõnum numbrile 1715 sisuga: LAEN(sõna laen) PAROOL(Sinu isiklik smslaen.ee parool) SUMMA(soovitud summa Sinu laenulimiidi piires) TÄHTAEG (number ja lisamärge P või K, viidates siis kas päevadele või kuudele)
NÄIDE1: LAEN PAROOL 350 5K (laenutaotlus summas 350 € makseperioodiga 5 kuud)
NÄIDE2: LAEN PAROOL 150 30P (laenutaotlus summas 150 € makseperioodiga 30 päeva)
Sõnumi hind on 0,64 €.
 
Laenu meelespea

Enne laenamist tutvu põhjalikult finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

  • Laenutaotleja peab olema vähemalt 18 aastat vana.
  • Laenu saamiseks peab olema Eesti Vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba.
  • Laenu saab võtta ainult isiklikule pangakontole.
  • Lähtuvalt 28.01.2008 jõustunud “Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse” nõuetest, peavad kõik esmakordsed kliendid ennast meie ID-punktis ühekordselt identifitseerima.
×